cardtech.pl

Jak wazne sa opinie o sklepie w Internecie

Jak wazne sa opinie o sklepie w Internecie

Na seminarium pisania internetowej, która odbyła się w jednym z londyńskich agencji copywriting, nasz trener zauważył, że pisanie treści, które są skierowane do nastolatków jest szczególnie trudne, ponieważ zagrożenia są albo brzmiące protekcjonalne lub przy wykorzystaniu aktualnych slangowe i napotykając jak tata tańca w szkole dyskoteka.

Nastolatkowie tworzą dużą część użytkowników sieci i badania wykazały, że 29% z nich badać różne produkty konsumenckie przed ich zakupem. Jeśli chodzi o projektowanie stron e-commerce, które przyciągają publiczność nastolatków i pisania treści, ważne jest, aby myśleć o tym, jak ta szczególna grupa docelowa korzysta z internetu, jako stany użyteczność guru Jakob Nielsen, "Technologia jest tak zintegrowana z nastolatków życia, które tworzenie użytecznych i użytecznych stron internetowych jest dla nich ważniejsze niż kiedykolwiek.

Jak wazne sa opinie o sklepie w Internecie

Nastolatki surfowania w internecie z różnych zadań w pamięci, może to obejmować badania dla szkolnego projektu, odwiedzając portalach społecznościowych lub zakupy online. W swoim studium o nastoletnich użyteczności, Nielsen wskazuje różnice w sposobie, w jaki ta konkretna grupa wiekowa korzysta z internetu, w przeciwieństwie do dorosłych. Niektóre z jego ustaleń jest fakt, że są one znacznie mniej cierpliwy niż dorośli, lubię wyszukiwać i odstraszają grube kawałki tekstu.

Jak wazne sa opinie o sklepie w Internecie

Wyniki te są niezwykle istotne szczególnie w przypadku witryn e-commerce, których rynkiem docelowym są nastolatki. Właściciele sieci często jedynie myśleć o odwiedzających witrynę dla dorosłych, jednak jej młodsza grupa wiekowa, którzy patrząc na opisy produktów oraz podejmowanie decyzji co do zakupu. Dorośli angażują się zwykle, gdy nadszedł czas, aby podać dane karty kredytowej.

Badania wykazały, że nastolatki spędzają dużo czasu na witrynach e-commerce, takich jak Amazon.com i e-bay podobnie jak osoby dorosłe.
Artykuł napisany przez: