Co to jest handel elektroniczny

Co to jest handel elektroniczny

Co to jest handel elektroniczny

Wielu autorów zatrudnić własnych redaktorów osobowych (z których większość również przedsiębiorcy), aby upewnić się, że ich praca jest tak wypolerowana, jak to możliwe i gotowe na rynek. Autorzy również wypożyczyć grafik (ponownie, z których większość to przedsiębiorcy), aby utworzyć i aktualizować swoje strony internetowe, opracowanie materiałów promocyjnych i tworzenia okładka pojęć. Rep public relations i publicysta, który może lub nie może być przedsiębiorcą jest osoba odpowiedzialna za wprowadzenie książki przód i środek autora książek dla zainteresowanych klubów, mediów i innych budować buzz. Co to jest handel elektroniczny.

Autor musi być gotowe do sprzedaży swoich produktów. Nie jest rzadkością, aby znaleźć wiele Własna publikacja a nawet sporo tradycyjnie opublikowane autorów handlować książki z pnia swoich samochodach. Niektóre z nich sprawę książkę lub rozdział książki w domu lub miejscu pracy. Autorzy zorganizować podpisywanie książek, wystąpień i innych wydarzeń, które wprowadzają możliwość sprzedaży swoich książek. Jeśli autor nie sprzedaje swoje książki, czy istotnie dobrze, mogą znaleźć swoją działalność w niebezpieczeństwie.

Autorzy muszą być monitorowanie kompensację ich pracy i dozowania zapłaty za usługi świadczone dla niego usług. Jeśli autor Własna publikacja, to znaczy, utrzymując się z dystrybutorami, księgarniach i sprzedaży on-line i płacenia jakichkolwiek i wszystkie wydatki związane z działalnością gospodarczą, które ponoszą w pisanie książki i prowadzenie wydawnictwa. Dla autorów, którzy mają oferty wydawnicze, to znaczy, upewniając się, że wydawnictwo lub środek, jeśli mają jeden płaci zaliczek oraz wszelkich należnych tantiem na podstawie uzgodnionych warunków ich umowy wydawniczej. Mają też nadążyć za wydatki, zatrudnić doradcę podatkowego znajomy z oświadczeniami licencyjnych i utrzymać sklep

Tak wielu pisarzy i ludzi spoza branży wydawniczej błędnie wierzą, że kiedyś książka jest zrobione, że są one wykonane i że książka będzie sprzedawać się. Ale jak wielu autorów wiem, pisanie jest biznes. Trzeba zawsze pisać i wykorzystać możliwości, aby ich nazwiska tam. Autorzy muszą stale myśleć o sposobach sprzedają starszą tytuł promując nowy tytuł w tym samym czasie. Po zakończeniu prac, autor nie może już zobaczyć się wyłącznie jako pisarz, są one obecnie przedsiębiorca. Gratulujemy nowego biznesu ... Ja życzę.