Jak stworzyć silny profil

Jak stworzyć silny profil

Jak stworzyć silny profil

Wiele niezależnych pisarzy zawartości sieci Web są cudownie utalentowany, ale ciężko będzie znaleźć ciągłego strumienia płatnej pracy. Często może to być spowodowane sprzedawać swoje umiejętności w sposób przypadkowy, bez pracy do strategii. Jak stworzyć silny profil.

Ustanowienie obecność w internecie jest istotnym elementem takiej strategii. Dzięki usytuowaniu się online jak iść do zawartości sieci Web pisarza będziesz stopniowo ukształtować reputację jako https://wedding-bee.pl/oferta/ eksperta w danej dziedzinie i dostać stałą pracę w wyniku.

Przesyłanie profil (krótkie biog) oraz portfel (próbki Twojego piśmie) na zewnętrznych stronach internetowych wymiany prac, takich jak PeoplePerHour.com, Guru, Elance i iFreelance, może być rozbudowane dodatki do swojej obecności w sieci. Firmy na całym świecie po płatne pisanie pracy na tych stronach, że twórcy może wtedy pokusić się.

Ten artykuł wyjaśni, jak stworzyć swój profil: co należy uwzględnić, co pominąć, i jak ustawić obok siebie - aby zwiększyć swoje szanse na zapłaciwszy pisania projektów "z beczki", przez cały rok rundy. Wyobraź sobie, że!

Przygotowanie do pisania profilu - zrobić krok do tyłu First

- Nie wystarczy zarejestrować się na stronie, zalogować się i zacząć pisać swój profil i przesłać swoje próbki portfelowych. Poświęć trochę czasu, aby przemyśleć to wszystko przez pierwsze.

- Grab notes i długopis, i pomysłów Brainstorm. MindMap go. Weźmy tak długo, jak trzeba. Pomyśl o usługach, które oferujesz, swoje mocne strony, co sprawia, że ??można inaczej ...

- Aby uzyskać pomysły (ale bez kopiowania) czytaj profile innych pisarzy. Co mówią o swoich umiejętności, doświadczenia, warunków płatności, itp? Zapoznaj się z pół tuzina profili i sprawiają, szorstkie nuty.