Zwrot produktu

Zwrod produktu

Zwrot produktu

To dobrze wiedzieć, że lekarze są zamożni, prawda? Czy średnia pensja lekarza w wielu setek tysięcy? Nie lekarze się żyć czarujący życie wypoczynku, jak pali się pieniądze na ich rachunkach bankowych, gdy grają w golfa pół tygodnia? Nie bądź taki pewny. Spójrz na niektóre fakty. Zwrot produktu.

Szkolenie lekarza wiąże się wieloletnie poświęcenie. Po ukończeniu czterech lat studiów, istnieje dodatkowe cztery lata szkoły medycznej, a następnie dalszych badań, aby stać waga sklepowa Łódź pokładzie certyfikat, a jeszcze więcej lat studiów, aby stały się wyspecjalizowane. Jest tam bardzo mało miejsca do życia społecznego, a prawie nie ma czasu, aby realizować inne zainteresowania poza-tym zatrudnieniem podczas tych długich lat treningu. W zależności od ich specjalności, lekarze mogą być w treningu tak długo, jak siedmiu do szesnastu lat, w tym czterech pierwszych lat studiów.

Ze względu na fakt, że co najmniej 80% lekarzy akumulacji zadłużenia kredyt studencki, nowy lekarz jest już w niekorzystnej sytuacji, w face-off z setkami tysięcy dolarów długu, nawet jeśli on robi przeciętnego wynagrodzenia dla lekarzy , Dodatkowe kwestie do rozważenia zadośćuczynienie za śmierć matki są koszty prowadzenia praktyki oraz koszty składek ubezpieczeniowych nadużyć. Nawet jeśli lekarz pracuje jako pracownik i nie posiada swoją własną praktykę, koszty ubezpieczenia nadużyć rośnie. Ceny polis są w dziesiątkach tysięcy dolarów rocznie.

W USA średnia płaca lekarzy na ogół zależy od ich specjalności, ich sytuacji na rynku pracy (czy mają swoje własne praktyki, podziel praktyki lub są zatrudnieni w szpitalu, przychodni itp), ich położenia geograficznego i ich lat doświadczeń.

W takiej sytuacji, zgodnie z wynikami badania, które kwestionowane lekarzy, którzy byli w praktyce co najmniej trzy lata, to tylko niektóre z odpowiedzi:

Zobacz stronę autora: łyżki do koparek