Szybkie i wygodne zakupy przez internet

Szybkie i wygodne zakupy przez internet

Szybkie i wygodne zakupy przez internet

Na seminarium pisania internetowej, która odbyła się w jednym z londyńskich agencji copywriting, nasz trener zauważył, że pisanie treści, które są skierowane do nastolatków jest szczególnie trudne, ponieważ zagrożenia są albo brzmiące protekcjonalne lub przy wykorzystaniu aktualnych slangowe i napotykając jak tata tańca w szkole dyskoteka. Szybkie i wygodne zakupy przez internet.

Nastolatkowie tworzą dużą część użytkowników sieci i badania wykazały, że 29% z nich badać różne studnia chłonna produkty konsumenckie przed ich zakupem. Jeśli chodzi o projektowanie stron e-commerce, które przyciągają publiczność nastolatków i pisania treści, ważne jest, aby myśleć o tym, jak ta szczególna grupa docelowa korzysta z internetu, jako stany użyteczność guru Jakob Nielsen, "Technologia jest tak zintegrowana z nastolatków życia, które tworzenie użytecznych i użytecznych stron internetowych jest dla nich ważniejsze niż kiedykolwiek.

Nastolatki surfowania w internecie z różnych zadań w pamięci, może to obejmować badania dla szkolnego projektu, odwiedzając portalach społecznościowych lub zakupy online. W swoim studium o nastoletnich użyteczności, Nielsen wskazuje różnice w sposobie, w jaki ta konkretna grupa wiekowa korzysta z internetu, w przeciwieństwie do Imprezy tematyczne dla firm Zakopane dorosłych. Niektóre z jego ustaleń jest fakt, że są one znacznie mniej cierpliwy niż dorośli, lubię wyszukiwać i odstraszają grube kawałki tekstu.

Wyniki te są niezwykle istotne szczególnie w przypadku witryn e-commerce, których rynkiem docelowym są nastolatki. Właściciele sieci często jedynie myśleć o odwiedzających witrynę dla dorosłych, jednak jej młodsza grupa wiekowa, którzy patrząc na opisy produktów oraz podejmowanie decyzji co do zakupu. Dorośli angażują się zwykle, gdy nadszedł czas, aby podać dane karty kredytowej.

Badania wykazały, że nastolatki spędzają dużo czasu na witrynach e-commerce, takich jak Amazon.com i e-bay podobnie jak osoby dorosłe.

Zobacz stronę autora: Dom dla dużej grupy do wynajęcia