Typologia handlu elektronicznego

Typologia handlu elektronicznego

Typologia handlu elektronicznego

To dobrze wiedzieć, że lekarze są zamożni, prawda? Czy średnia pensja lekarza w wielu setek tysięcy? Nie lekarze się żyć czarujący życie wypoczynku, jak pali się pieniądze na ich rachunkach bankowych, gdy grają w golfa pół tygodnia? Nie bądź taki pewny. Spójrz na niektóre fakty. Typologia handlu elektronicznego.

Szkolenie lekarza wiąże się wieloletnie poświęcenie. Po ukończeniu czterech lat studiów, istnieje dodatkowe cztery lata szkoły medycznej, a następnie dalszych badań, odpowiedzialność cywilna lekarza za błąd medyczny aby stać pokładzie certyfikat, a jeszcze więcej lat studiów, aby stały się wyspecjalizowane. Jest tam bardzo mało miejsca do życia społecznego, a prawie nie ma czasu, aby realizować inne zainteresowania poza-tym zatrudnieniem podczas tych długich lat treningu. W zależności od ich specjalności, lekarze mogą być w treningu tak długo, jak siedmiu do szesnastu lat, w tym czterech pierwszych lat studiów.

Ze względu na fakt, że co najmniej 80% lekarzy akumulacji zadłużenia kredyt studencki, nowy lekarz jest już w niekorzystnej sytuacji, w face-off z setkami tysięcy dolarów długu, nawet jeśli on robi przeciętnego wynagrodzenia dla lekarzy , Dodatkowe kwestie do rozważenia są koszty prowadzenia praktyki oraz koszty składek ubezpieczeniowych nadużyć. Nawet jeśli lekarz pracuje jako pracownik i nie posiada swoją własną praktykę, koszty ubezpieczenia nadużyć rośnie. Ceny polis są w dziesiątkach tysięcy dolarów rocznie.

W USA średnia płaca lekarzy na ogół zależy od ich specjalności, ich sytuacji na rynku pracy (czy mają swoje własne praktyki, podziel praktyki lub są zatrudnieni w szpitalu, przychodni itp), ich położenia geograficznego i ich lat doświadczeń.

W takiej sytuacji, zgodnie z wynikami badania, które kwestionowane lekarzy, którzy byli w praktyce co najmniej trzy lata, to tylko niektóre z odpowiedzi:

Zobacz stronę autora: psycholog Warszawa