Jak sprzedawać E-booki

Jak sprzedawać E-booki

Jak sprzedawać E-booki

Kiedy podpisał kontrakt na małym wydawca premii, aby uwolnić moje tajemniczą powieść. Wiedziałem, że odcisk koncentruje się bardziej na sprzedaży cyfrowych niż drukiem. Książka została wydana w miękkiej oprawie i eBook lat przed rewolucją Kindle. Więc uważam, że to trudne do rynku cyfrowa wersja książki, która była również bardziej przystępne Format. Te dni, jednak więcej czytelników zapytać o dostępność eBook z moich książek, zamiast tutaj druku. Ja spędzać czas promując wszystko piszę w książce godziwej i minusy, sprzedaży książki zawsze okazały się trudne. Te dni, teraz mam dostęp do wielu przydatnych narzędzi, a więc prawda. Jak sprzedawać E-booki.

Niezależnie od tego czy autor po raz pierwszy lub ostatnio przeniósł swoje starsze nakłady do formatów cyfrowych, można sprzedać eBooks offline. Konfigurowanie tabeli autor jak zwykle i niech czytelnicy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_1'];[/insert_php] wiedzą z właściwym oznakowania, które mogą nabyć cyfrowych książek na miejscu, a nawet zacząć czytać je właśnie tam. Sprzedaży książki na imprezie

Musisz następujące elementy, aby Państwa przedsiębiorstwo sprzedaży eBook sukcesem:

1) agencja kreatywna Bydgoszcz Laptop, Tablet / Telefony i Internet Device robocza / WiFi Connection. Jeśli nie masz abonament komórkowy należy sprawdzić z wyprzedzeniem o połączenie WiFi w swoim miejscu. Jeśli masz urządzenie Mifi, który służy do połączenia z Internetem w dowolnym miejscu, upewnij się, że jest w pełni naładowany w dniu zdarzenia i że masz dostęp do gniazdka elektrycznego dla awaryjnego ponownego ładowania.

2) Chmura aplikacji do przechowywania plików (dla telefonów komórkowych). Jeśli masz laptopa, można przechowywać wszystkie pliki w folderze cyfrowych i wysłać je jako sprzedać. Mobilni użytkownicy powinni mieć aplikację cloud, która pozwala na e-mailing plików natychmiast.