Używam Dropbox dla moich książek elektronicznych

Używam Dropbox dla moich książek elektronicznych

Używam Dropbox dla moich książek elektronicznych

3) system płatności online. W przeszłości przyjąłem pieniądze tylko dla książek, ale dzięki aplikacji takich jak SquareUp i PayPal nowego systemu mobilnego mogę akceptować karty kredytowe za pośrednictwem mojego tabletu. Korzystanie z karty Swiper klientów urządzenie może kupić od razu, czy mogę wejście ich informacji w odpowiednim aplikacji Można nawet wpływy e-mail na żądanie. Używam Dropbox dla moich książek elektronicznych

Oczywiście, podczas gdy sprzedaż e-booków w wydarzeniu na żywo są teraz łatwiejsze, można by zapytać: "Jak pan autograf eBook?" Odkryłam, że autorzy byli kreatywni w rozwiązywaniu tego problemu. Autografem ekslibrisy dla Kindle czytelnika lub frezowanie Wrocław Nook. Pliki PDF na stronie tytułowej lub pokrywy z podpisem i autografem okładki pocztówek kilka pomysłów można rozważyć.

Z coraz czytelników zainteresowanych e-książki, zwiększa się możliwość sprzedaży na targach. Konferencji i innych wydarzeń. nie przez nieśmiały w podłączając swoje e-książki obok tytułów drukowanych. Może się okazać, że sprzedaż przyćmić wydrukowanej.

Kathryn Lively jest niezależny pisarz specjalizujący się w wyrobach dla małych wydawców prasowych i piśmie social media.