Sklepy internetowe wyprą markety?

Sklepy internetowe wyprą markety?

Sklepy internetowe wyprą markety?

- Teraz zacznij wpisywać się chropowatą pierwszą wersję swojego profilu w programie Microsoft Word. (Wpisz dwa lub trzy projekty, a następnie wydrukować dokument i pozwolić mu "odpocząć" przez kilka dni. Potem ją przeczytać ponownie ze świeżym okiem i dokonać niezbędnych zmian). Sklepy internetowe wyprą markety?

Pisząc swój profil - technik używać

- Idź do krótkich zdań i prostego stylu pisania. Pamiętaj, że jesteś sprzedaży pisanie, więc sposób Twój profil jest napisane będzie potencjalnych klientów "pierwsze wrażenie swoim standardem pisania i style.

- Keep it uczciwy. Nie oversell lub zawyżone wnioski.

- Keep it pozytywne. Nie mów, czego nie może zrobić. Skupiamy się tylko na tym, co można.

- Przyjęcie myślenia zorientowanych na klienta. Nie wędrówka na i nie tylko chwalić się, co wielkim pisarzem jesteś. Zamiast mówić o tym, co z entuzjazmem Twój tekst może pomóc klientom osiągnąć, jak mogło im służyć ... myślisz, że możesz.

- ustawić obok siebie jakoś. Istnieją tysiące pisarzy na całym świecie. Whata sprawia, że ??można inaczej? Czy Twój tekst dowcipny? A może jesteś tańsze niż reszta? Czy bogate doświadczenie? Czy jesteś pisarzem niszowym, który specjalizuje się w pisaniu o podróży? Cokolwiek oddziela cię od reszty, koncentrują się na tym i umieścić go na początku swojego profilu. Można nawet umieścić go w swoim profilu nagłówku. Nigdy nie wiadomo, czy jest tam w dużych pogrubioną czcionką może po prostu zahaczyć uwagę potencjalnego klienta, który szuka kogoś, dokładnie tak samo jak ty.

Więcej Tips and Tricks

- Wybierz wzrok obraz. Zamiast po prostu za pomocą Headshot, jak o pójściu na coś więcej zamiast oryginalnego? Jako wskazówka, myśleć o użyciu obraz, który odpowiada z USP. Jeśli mówisz, że można dostarczyć świetny pisanie, szybko, jak o użyciu obraz gepard lub olimpijski sprinter? Otrzymasz sens!