Pośredni handel elektroniczny

Pośredni handel elektroniczny

Pośredni handel elektroniczny

Używam Dropbox dla moich książek elektronicznych, ponieważ ma prywatne foldery. W których mogę zachowywać moje książki i jest łatwy w użyciu. Pośredni handel elektroniczny.

3) system płatności online. W przeszłości przyjąłem pieniądze tylko dla książek, ale dzięki aplikacji takich jak SquareUp i PayPal. Nowego systemu mobilnego mogę akceptować karty kredytowe za pośrednictwem mojego tabletu. Korzystanie z karty Swiper klientów urządzenie może kupić od razu, czy mogę wejście ich informacji w odpowiednim aplikacji. Można nawet wpływy e-mail na żądanie.

Oczywiście, podczas gdy sprzedaż e-booków w wydarzeniu na żywo są teraz łatwiejsze, można by zapytać: "Jak pan autograf eBook?" Odkryłam, że autorzy byli kreatywni w rozwiązywaniu tego problemu. Autografem ekslibrisy dla Kindle czytelnika lub Nook, pliki PDF na stronie tytułowej lub pokrywy z podpisem i autografem okładki pocztówek kilka pomysłów można rozważyć.

Z coraz czytelników zainteresowanych e-książki, zwiększa się możliwość sprzedaży na targach, konferencji i innych wydarzeń. nie przez nieśmiały w podłączając swoje e-książki obok tytułów drukowanych. Może się okazać, że sprzedaż przyćmić wydrukowanej.

Zobacz stronę autora: kasetony reklamowe Warszawa