Jak ważne są opinie o sklepie w Internecie

Jak ważne są opinie o sklepie w Internecie

Jak ważne są opinie o sklepie w Internecie

Na seminarium pisania internetowej, która odbyła się w jednym z londyńskich agencji copywriting, nasz trener zauważył. Że pisanie treści, które są skierowane do nastolatków jest szczególnie trudne. Zagrożenia są albo brzmiące protekcjonalne lub przy wykorzystaniu aktualnych slangowe i napotykając jak tata tańca w szkole dyskoteka. Jak ważne są opinie o sklepie w Internecie.

Nastolatkowie tworzą dużą część https://konstal.com/ użytkowników sieci i badania wykazały, że 29% z nich badać różne produkty konsumenckie przed ich zakupem. Jeśli chodzi o projektowanie stron e-commerce, które przyciągają publiczność nastolatków i pisania treści, ważne jest, aby myśleć o tym, jak ta szczególna grupa docelowa korzysta z internetu. Jako stany użyteczność guru Jakob Nielsen, "Technologia jest tak integruje się z nastolatków życia, które tworzenie użytecznych i użytecznych stron internetowych jest dla nich ważniejsze niż kiedykolwiek.

Nastolatki surfowania w internecie z różnych zadań w pamięci. Może to obejmować badania dla szkolnego projektu, odwiedzając portalach społecznościowych lub zakupy online. W swoim studium o nastoletnich naprawy wind użyteczności, Nielsen wskazuje różnice w sposobie. Jak ta konkretna grupa wiekowa korzysta z internetu, w przeciwieństwie do dorosłych. Niektóre z jego ustaleń jest fakt, że są one znacznie mniej cierpliwy niż dorośli. Lubią wyszukiwać i odstraszają grube kawałki tekstu

Wyniki te są niezwykle istotne szczególnie w przypadku witryn e-commerce, których rynkiem docelowym są nastolatki. Właściciele sieci często jedynie myśleć o odwiedzających witrynę dla dorosłych, jednak jej młodsza grupa wiekowa, którzy patrząc na opisy produktów oraz podejmowanie decyzji co do zakupu. Dorośli angażują się zwykle, gdy nadszedł czas, aby podać dane karty kredytowej.

Zobacz stronę autora: księgowość gdynia