Jak używać kart kredytowych przez Internet

Jak używać kart kredytowych przez Internet

Jak używać kart kredytowych przez Internet

W krajach uprzemysłowionych, wchodząc długu zaczyna się wcześnie. Łatwo osiemnaście lat, aby uzyskać karty kredytowe i wpaść w długi, zwłaszcza jeśli są one udał się do college'u. Jak używać kart kredytowych przez Internet?

Pamiętam mój pierwszy rok na studiach jako 17-latek. oferty kart kredytowych zostały otynkowane na całym kampusie uniwersyteckim. Nie wiem, co mnie uratował od wpadnięcia w pułapkę kredytową. Gdy byłem na studiach, ale wielu moich przyjaciół nie mieli tyle szczęścia.

Wielu z nich zaczęło się przy użyciu karty kredytowej do podręczników, ówczesnego sprzętu stereo i ubrania. Potem następna rzecz oni wiedzieli, byli utonięcia w zadłużenia karty kredytowej.

Nikt nie powiedział im, co się pakują się w.

Często, karty kredytowe, które nastawiają na studentów pochodzą z bardzo wysokich stóp procentowych. Firmy kart kredytowych mówią, że powodują to faktem, że studenci często mają ograniczają historii kredytowej i mają wyższy wskaźnik domyślny niż inne grupy.

Jednak to, co karty kredytowej przedsiębiorstwa nie powiedzieć, jest to, że młode życie są Adwokat Świdnica zrujnowane przez zadłużenia karty kredytowej. Ze względu na rzuceniu studiów, upadłości, odrzucenia pracy (z powodu złej historii kredytowej). Odmów kredytów, niezdolność do wynajęcia mieszkania, profesjonalny odrzucenie szkoły, a nawet samobójstwo.

Czołowy ekspert w raportach branżowych karty kredytowej o wielu z tych przypadków w tym samobójstwo niektórych studentów z powodu zadłużenia karty kredytowej w swojej książce: Nation karty kredytowej.

Myślę, że nie powinno być prawo przeciwko jawnie marketingu kart kredytowych dla młodych studentów. Sytuacja jest całkiem różna; firmy obsługują karty kredytowe są często podane wolną rękę w kampusach uczelnianych sprzedają swoje wyroby do niczego nie podejrzewających studentów.