Hybrydowy handel elektroniczny

Hybrydowy handel elektroniczny

Hybrydowy handel elektroniczny

Kiedy podpisał kontrakt na małym wydawca premii, aby uwolnić moje tajemniczą powieść. Wiedziałem, że odcisk koncentruje się bardziej na sprzedaży cyfrowych niż drukiem. Książka została wydana w miękkiej oprawie i eBook lat przed rewolucją Kindle, więc uważam. Że to trudne do rynku cyfrowa wersja książki, która była również bardziej przystępne Format. Te dni, jednak więcej czytelników zapytać o dostępność eBook z moich książek. psychoterapia Warszawa Zamiast druku, a ja spędzać czas promując wszystko piszę w książce godziwej i minusy, sprzedaży książki zawsze okazały się trudne. Te dni, teraz mam dostęp do wielu przydatnych narzędzi, a więc prawda. Hybrydowy handel elektroniczny.

Niezależnie od tego czy autor po raz pierwszy lub ostatnio przeniósł swoje starsze nakłady do formatów cyfrowych. Można sprzedać eBooks offline. Konfigurowanie tabeli autor jak zwykle i niech czytelnicy wiedzą z właściwym oznakowania. Które mogą nabyć cyfrowych książek na miejscu, a nawet zacząć czytać je właśnie tam.

Sprzedaży książki na imprezie

Musisz następujące elementy, aby Państwa przedsiębiorstwo sprzedaży eBook sukcesem:

1) Laptop, Starogard info Tablet / Telefony i Internet Device robocza / WiFi Connection. Jeśli nie masz abonament komórkowy należy sprawdzić z wyprzedzeniem o połączenie WiFi w swoim miejscu. Jeśli masz urządzenie Mifi, który służy do połączenia z Internetem w dowolnym miejscu, upewnij się, że jest w pełni naładowany w dniu zdarzenia i że masz dostęp do gniazdka elektrycznego dla awaryjnego ponownego ładowania.

2) Chmura aplikacji do przechowywania plików (dla telefonów komórkowych). Jeśli masz laptopa, można przechowywać wszystkie pliki w folderze cyfrowych i wysłać je jako sprzedać. Mobilni użytkownicy powinni mieć aplikację cloud, która pozwala na e-mailing plików natychmiast.