Najlepsze sklepy internetowe

Najlepsze sklepy internetowe

Najlepsze sklepy internetowe

3. iTunes. Dawno temu, podcasty były gorące. Potem już nie było. Ale nawet wtedy, gdy są martwe "podcasty" wiara była na najwyższym poziomie, to biegł do ludzi, którzy kochali swoje podcasty i słuchałem ich religijnie, więc pomyślałem, że może to zależy od rynku. Ale teraz jesteśmy pełne koło i podcasty są jeszcze gorące. Najlepsze sklepy internetowe.

Podcasty są gorące, ponieważ iTunes jest gorący. Podobno istnieją docieplenia Kraków miliarda kont na iTunes, które mają kartę kredytową z nimi związane. A powód iTunes ma całą masę rachunków jest ponieważ dają ludziom to, co chcą - możliwość zakupu jeden utwór naraz, możliwość pobierania podcastów, dzięki czemu można ich słuchać, gdy jedziesz, kiedy ' Re ćwiczeń, itp

Mimo, że tylko niewielka część populacji są prawdziwymi słuchowe uczących (15 procent) ludzie lubią wygodę audio. Można słuchać i robić inne rzeczy, i to, co ludzie lubią o tym.

Można także użyć iTunes w celu promowania filmów i treści cyfrowych (a kto wie, Amazon może naśladownictwa i oferują podcastów, a także jeden z tych dni). Plus, zarówno iTunes i Amazon mają programy, aby pomóc promować swoje książki i podcasty.

4. Film. Film nie stracił jeszcze swojego seksapilu! Myślę, że duża część to ludzie czują się jak wiedzą ci szybciej, gdy widzą cię na wideo (i twoich idealnych perspektywy muszą czuć się jak oni wiedzą, jak i ci zaufać, zanim staną się kupujący). Słuchając ciebie na dźwięk również przyspiesza poznawanie Ci vibe (znowu, kolejny powód do rozważenia emisji podcast - zwłaszcza, że ??nie trzeba się martwić o włosy i makijaż)

Zobacz stronę autora: zespoły łożyskowe